Burun ameliyatı izle. Burun ameliyatı bazen estetik amaçlı olarak bazen de sağlığınıza tekrar kavuşmak için yapılabilir. Hangi amaçla yapılırsa yapılsın merak edip google’da “burun ameliyatı izle” ya da “burun estetiği izle”  şeklinde aramalar yapmışsınızdır.

Esasen burun estetiğine karar vermeden önce burun ameliyatı izlemek başınıza neler geleceği konusunda en azından bir fikir verebilir. İşte burun ameliyatı izlemeden önce “Burun ameliyatı olup olmamanıza gerek var mıdır?” sorusunu kendinize sormalı ve bu sorunun cevabını doğru bildiğinizden emin olmanız gerekir. Ayrıca bu ameliyat hakkında daha ayrıntılı bilgileri öğrenmek için ve merak ettiğiniz tüm soruların cevabını bulabilmeniz açısından burun estetiği konusunda büyük bir özenle hazırladığımız makalemize göz atabilirsiniz.

Burun ameliyatı izle

Burun estetiği izle

Burun ameliyatı izle

Google’da burun ameliyatı izle şeklinde bir arama yaptığınıza göre burun estetiğine karar verme aşamasında ya da çoktan karar vermiş olabilirsiniz. Ancak burun estetiğine karar verirken aşağıda anlatılanlara dikkat etmeniz burun estetiği sonrası için çok faydalı olacaktır. Yani ameliyat sonrasında mutlu olmak için dikkat etmeniz gereken bazı önemli noktalar var.

Burun estetiği olmalı mıyım?

Öncelikle burun estetiği olmak için verdiğiniz karar doğru mu buna karar verin. Eğer burun estetiği sonrasında mutsuz olacaksanız ya da istediğiniz olmayacaksa ameliyat olmanıza gerek var mıdır? Neden burun estetiği olmak istiyorsunuz? gibi cevaplanması gereken bir sürü soru var akla gelen. Aşağıda burun estetiği olmadan önce cevaplamanız ve üzerinde düşünmeniz gereken soruların bir listesini bulabilirsiniz.

1. Burun estetiği olmanıza gerçekten gerek var mı? Bunu tespit etmek için bir çok kişiye danışabilirsiniz. Bunlar arkadaşlarınız, görüştüğünüz estetik cerrahlar, ailenizin bireyleri (anneniz, babanız, çocuklarınız, eşiniz vs). Burun estetiği olmadığınız taktirde ruhsal yönden rahat olabilecek misiniz? Burnunuz sizi mutsuz mu ediyor? Ediyorsa ne kadar mutsuz ediyor? Olmasanız da olabilir mi? İnce eleyip sık dokumak lazım. Ancak karar verdikten sonra da kararlı bir şekilde ameliyatınızı olmalı ve bir an önce iyileşmek için doktorunuzun önerilerini ve söylediklerini harfiyen yapmalısınız.

2. Burun estetiği için doğru estetik cerrahı seçtiğinizden emin misiniz? Bu soru burun estetiği olma sürecinde en dikkat edilmesi gereken sorudur. Kendinizi daha doğrusu sağlığınızı yanlış ellere teslim etmek sizi belki de ömür boyu mutsuz edebilir. Ancak becerikli doktorlara yaptıracağınız bir estetik operasyon ise sizi oldukça memnun edebilir ve ruhsal yönden de çok iyi olabilirsiniz.

3. Burun estetiği sonrası sizi neler bekliyor? Burun estetiği sonrası için hazır mısınız? Burun estetiği sonrasında nelerle karşılaşacaksınız? Eğer bu sorunun cevabını iyi bilirseniz daha sonrası için daha mutlu olursunuz. Bu kapsamda, “Morluklar ne zaman geçecek?”, “Ne kadar izin almanız gerekecek?”, “Ne kadar sürede spora başlayabilirsiniz?”, “Ne kadar süre sonra banyo yapabilirsiniz?” gibi soruların cevaplarını öğrenebilirsiniz. Bununla ilgili daha ayrıntılı bilgi için “burun estetiği sonrası” başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.

4. Burun estetiği fiyatları hakkında bilginiz var mı? Burun estetiği fiyatları ile ilgili ciddi bir araştırma yapmalı ve bütçenizi ayarlamalısınız. Verdiğiniz paranın boşa gitmemesi için tek bir doktorla değil mümkünse 5-10 doktorla görüşmelisiniz. Daha sonra bu doktorlar arasından mantığınıza yatan en uygun doktoru seçmelisiniz. Bu bağlamda yani doktor seçiminde ücret faktörü çok önemlidir ve doktor hakkında da en azından bir izlenim  sağlar. Daha ayrıntılı bilgi için “burun estetiği fiyatları” başlıklı yazımızı okuyabilir ve karar verirken oradaki önerilere dikkat edebilirsiniz.

Burun estetiği ameliyatı izle

İşte burun ameliyatı izle videosu

Burun ameliyatı izlemek istediğinizden emin misiniz? Eğer burun estetiği ameliyatı olmaya karar verdiyseniz burun ameliyatı izlemek ameliyat olmaktan vazgeçmenize sebebiyet verebilir. Aslında korkulacak bir şey yok, iyi bir doktor seçimi yaptıktan sonra. Sonuçta burada seyrettikleriniz size aynen uygulanmayacak ve her doktorun tekniği ve yoğurt yiyişi birbirinden farklıdır. Bütün burun ameliyatları bu şekilde olacak diye bir kaide yok. Zaten anestesi ile uyutulacağınız için hiçbir şey hissetmeyeceksiniz. Uyuyup uyanmak nasılsa burun ameliyatı olmakta aynı durum gibi. Önemli olan burun ameliyatı sonrası unutmayın.

Bu makalede burun ameliyatı izle ve burun estetiği izle ile ilgili bir videoyu sunmanın ötesinde size burun estetiği ile ilgili bazı önemli bilgiler de verdik. Burun ameliyatı izle rehberi ile belki de korkulacak bir durum olmadığını görerek burun ameliyatı olmaya karar verebilirsiniz. Burun estetiği ameliyatı izle rehberinin yararlı olması dileğiyle.

Sağlıklı yaşayın ve mutlu olun.

 1. berna says:

  ben burun ameliyatı izlemek için bu siteye girmiştim ancak neredeyse burun estetiği hakkında herşeyi öğrenmiş oldum burun estetiği izlemek ama biraz olsun korkularımı azalttı.

 2. erdem says:

  burun estetiği izlemek de ne var anlamadım ben. bu videodaki burun ameliyatını çok rahat izledim çünkü zaten bir şey yok bunda

 3. erol uluocak says:

  merhaba 2 yıl önce burun ameliyatı oldum 6 ay sonra halı saha macında burnuma top geldi burun sekli bozuldu ve biraz nefes almakta zorlanıyorum sag tarafta cok yere gitdim fiyatları cok yuksek oldugu için yapdıramadım fiyat yönünnden beni bilgelendirirmisiniz

  saygılarımla

Bir yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu etiketleri kullanabilirsiniz. HTML :

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>